23 kwi 2012

RadiestezjaWprawdzie radiestezji nie nazwałabym "medycyna" w pełnym znaczeniu tego słowa, ale istnieje ona już od 4 tysięcy lat. Chińczycy wiedzieli o szkodliwym wpływie żył wodnych i wyszukiwali bezpiecznych miejsc pod zabudowę. Szczególna uwagę zwracali na usytuowanie sypialni. Zdaniem ich medyków, ludzie którzy śpią na ciekach wodnych, sami narażają się na choroby.

Woda, która pozostała po przejściu lodowca przez nasze tereny, płynie pod ziemia. Przeciskając się przez warstwy piasku i żwiru, wywołuje wibracje o wysokiej częstotliwości, które są bardzo dla nas szkodliwe. Niekorzystny wpływ zależy od wielkości oraz natężenia promieniowania. Najbardziej niebezpieczne są bardzo duże żyły wodne, a także ich skrzyżowanie.  Innymi objawami mogą być: ogólne zmęczenie, bóle kręgosłupa i głowy, kurcze mięśni i in. Jeśli zauważycie te objawy należy zwrócić się o pomoc do specjalisty - radiestety. Za pomocą różdżki lub wahadełka sprawdzi on dokładnie całe mieszkanie oraz doradzi, jak ustawić meble i inne przedmioty nie znajdowały się na linii cieku. Jeśli trzeba, zainstaluje odpromiennik.

Radiestezja yo nie tylko metoda badawcza, ale również terapeutyczna. Każda żywa istota wysyła promieniowanie. Radiesteci nazywają je kolorami. Na skali znajduję się czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygo, fiolet, ultrafiolet i biel. Gdy chorujmy zmieniają się barwy (i promieniowanie) Radiesteta za pomocą wahadełka bada kolor i ocenia, jakiej barwy nam brakuje. Dobry fachowiec nawet nie musi mieć kontaktu z pacjentem, wystarczy mu fotografia, podpis lub kosmyk włosów. Gdy już oceni czego nam brakuje, a czego mamy za dużo, zaczyna nas leczyć za pomocą wahadełka.  

Na co zwrócić uwagę? na naszych czworonożnych przyjaciół ^^.  Znając ich zachowania, można sprawdzić, czy w danym miejscu jesteśmy narażeni na szkodliwe promieniowanie np pies nigdy nie wybierze sobie na legowisko miejsca, pod którym płynie woda a koty wybiorą to właśnie miejsce - po prostu uwielbiają przesiadywać tam, gdzie promieniowanie jest największe.^^

Ciekawostki nocy:))
- Podobno większość z nas ma zdolności radiestezyjne. Akcesoria niezbędne do wykrywania cieków wodnych można kupić w sklepach ezoterycznych ( posiadam wahadełko stożkowe z mosiądzu i różdżkę dwuramienna, kupioną w zestawie z książką).
- Niegdyś różdżka miała postać rozwidlonej gałązki wierzby lub leszczyny. Dziś wygląda nieco inaczej.
- Wahadełka mają różne kształty. Najczęściej jest to stożek lub kula zawieszona na niesprężynowym sznurku bądź łańcuszku.

ja ne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz