Regulamin


Główna treścią tego bloga jest: rodzina cesarska widziana dawniej i obecnie.

Do innych tematów zaliczę także religię, kulturę, społeczeństwo czy kulinarnie. Zaznaczam, że nie będzie tutaj pisanie o pogodzie, bo wystarczy wejść w pierwszą lepszą stronę i tam to wszystko jest.

1. Przede wszystkim prosiłabym nie pisać mi, że na stronie A widziałam/em zdanie 1-3 ze strony B lub z czegoś innego. Ludzie !! to jest Internet nie? Treści, jakie tu będą - były już tak przetwarzane, że pisanie mi dosłowne, że to plagiat jest nieco... dziwne. Nie oszukujmy się. Stron jest tyle. Publikacji też - mogłabym Wam dać przykłady z 5 stron, gdzie widziałam tak samo lub identycznie napisany tekst. Ale martwić się nie będziemy, bo dosłownie nie piszę... ;)


1.a. Źródła: kochani moi, wszystkie (bez wyjątku) są podane w osobnej rubryce i przetwarzane na potrzeby tego bloga. Jeśli masz wątpliwośći to napisz mi.

1.b. Jeśli chodzi o moje źródła, to przede wszystkim używam literatury ogólno-dostępnej, lecz jeśli brak jest informacji to używam okrojona wersję tego co już było i podaje odpowiednie dane, które zamieszczę również w regulaminie, czyli tutaj. 


2. Jeśli ktoś byłby chętny mi pomagać, to zapraszam - potrzebowałabym 1 osoby do pomocy, które mają czas lub były by chętne przesyłać mi info., które wg. Was były by odpowiednie na tego bloga (jeśli chodzi mi o pierwotny materiał to prosiłabym o jego namiar - czyli jeśli to książka to tytuł i autora albo jeśli strona to link w opisie).


3. Jeśli jakiś tekst się Wam podoba i chcielibyście mieć go na własnej stronie - poproszę o kontakt. Nie chcę widzieć jakiegoś mojego tekstu bez spytania uprzedniego o takowe pozwolenie. Co niestety, ale 1 już przypadek taki miałam. Wierzcie mi - poznam.


4. Częstotliwość pisania notek: 1 razy w miesiącu po 3 posty dziennie.


5. Tematyka: różnorodna lub w jednym dziale rzeczowym.

6 Szablon/tło:Cherry-Tree-Volcano oraz spring-night-free-screensavers-play / Avek: z deviantart - nie pamiętam linku.

7. To chyba wszystko na dzisiaj - treść regulaminu może się zmienić.  Akt. 14.05.12, edycja: 1.02.14, re-edycja"15.o9.2017


Dziękuję za wysłuchanie,

wasza Kagura-hime (przesyła buziaki i pozdrowienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz